Firmamız 1994 yılında Özen Muhendislik Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulmuştur.

Elektrik ve elektronik ürünler alanında faaliyet gösteren firmamız çeşitli bölge bayilikleriyle malzeme satışı ve uygulamasını yapmaktadır. 22yıldır sektörün içinde olan ,sürekli kendini yenileyerek öncülük yapan firmamız bu süre içerisinde yüzlerce ev, işyeri ve resmi kurumların işlerine imzasını atmıştır.

Firmamızın ana hedefi kaliteli ürünlerle işini iyi yapmak,koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Şu ana kadar bizi tercih ederek referans olan müşterilerimize teşekkür ederiz.

Vizyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz her alanda sektörde önde gelen kuruluşlar ile yarışmak, üretim sektöründeki teknolojinin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu teknolojiyi kullanmak yeni teknolojilerin kullanımına süreklilik kazandırmak.

Ana faaliyet konumuz olan  elektrik ve elektronik sektöründe kaliteli üretimi kendine ilke edinmiş firmalar ile yarışmak,zaman zaman birlikte çalışarak başarı çıtasını yükseltmek.

Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede  dekoratif ürünler kullanarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.

Müşterilerimizin hayallerindeki mekanların elektriksel ve elektronik hizmetlerini sunmak, onların huzur duyacakları mekanlarıda güvenli bir şekilde yaşamalarını sağlamak.

Dürüstlük, üründe kalite, hizmette kalite, zamanında teslimat, saygı, güven , açıklık, sosyal sorumluluk, ekip çalışması.